Jdi na obsah Jdi na menu
 


Královská družina

31. 7. 2008

Slíbila jsem vám nějakou akci a tohle je příprava na ní:) (místo LARPu, kt. jsem původně chtěla udělat) Potřebuju vědět jestli souhlasíte se jménem povoláním a vůbec schopnostmi postavy. Snažila jsem se je vytvořit vám na míru, ale nejsem zas až taková jasnovidka, aby se mi to povedlo u všech..:-P Tak mi písněte do komentů co byste chtěli změniz atd. Jo, ve vlastním zájmu byste si tohle mohli pamatovat - bude se to hodit... Akce bude pravděpodobně naplánovaná na víkend, takže doufám, že budete moct.. Pár podrobností vám ještě dodám.

PS: ti co tu nejsou napsaní nejsou schválně vynechaný spíš jde o to, že pravděpodobně tu v době akce nebudou, nebo si nejsem jistá jejich účastí (Verčo?) a navíc už jsem unavená..:-P Tak komentujte please

Hobie

Rianeri (Hobie) – královna – umí to s mečem, runovou a živlovou magií a trochu ovládá luk Speciální schopnost: trans předvídání (uhodne budoucnost) – může se to ošklivě zvrtnout
Královnina věrná družina:

Altar (Bobr) – čaroděj/druid – má zkušenosti s bylinkařením a přírodní magií, ale ani boj s holí mu není cizí. Přidal se ke družině, protože si je dobře vědom toho, že úpadek kouzelného světa ovlivní i jeho schopnosti a osud lidstva.
SCh: dokáže přimět stromy, aby chodily a bojovaly – (ovšem takoví bojovníci nejsou příliš bystří a mohou napáchat víc škody než užitku)

Amálka (Míša) – vílí princezna – zručná léčitelka, navíc i na takovou dálku se dokáže spojit se svou matkou a zjistit, co se děje doma. Rozumí řeči zvířat a stromů. Putuje s královnou, aby se ujistila, že naše skupina půjde za tím správným cílem a naše putování se nezvrhne v obyčejnou honbu za dobrodružstvím.
SCh: v lese, kde to zná se může teleportovat z místa na místo jak se jí zachce (ovšem stojí jí to nějakou tu sílu)

Kurtis (Little Smile) – warlord – v bojové magii ho jen tak někdo nepředčí, ale v boji se zbraněmi už je to o něco horší, zato má zkušenosti s hojením zranění z bitev a díky svému propojení s magickými sférami ho jen tak něco nevyčerpá. Hlavním důvodem jeho účasti na této výpravě je Amálka:).
SCh: dokáže vyvolat vlnu ničivého modrého světla, které vyčistí cestu od čehokoliv/kohokoliv, kdo na ní překáží (pokud ten neovládá pokročilou magii). - (Na několik drahocených vteřin až minut po kouzle ale může dočasně oslepnout)

Lianes (Lucy) – dcera ohně – v ohnivé magii se jí může rovnat snad jen Silenius, jinak se vyzná v házení s noži a má výtečný zrak. Doufá, že se při toulkách Zapomenutou zemí dozví i něco víc o svém záhadném původu.
SCh: dokáže se celá proměnit v zuřivou ohnivou postavu a spálit vše kolem sebe, ale může pak být nebezpečná i pro přátele (v tomto stavu jí vážně ublíží jen voda)

Silenius (Kiwi) – půlelf – ať se děje cokoliv, situaci zachrání trefným hodem ohnivé koule:), brilantně zachází s dýkou a dokáže se lehko všude proplížit a vyzvědět tak důležité informace. Stejně jako ostatní pomohl královně na trůn a tuto cestu bere jako možnost rozšířit své už tak nedozírné znalosti.
SCh: jednou za čas se může proměnit v orla – v této podobě pak může mapovat terén, nebo zjistit rozmístění nepřátel atd. - (pozor návrat do původní podoby neprobíhá vždy lehce, nemluvě o tom, že jako orel je poměrně zranitelný)

Rubion (Robin) – stopař – je to mistr luku, ale ani v boji s mečem to není tak zlé, navíc dokáže přečíst stopy, kt. by nikdo jiný nedokázal sledovat. Výborně se orientuje i v neznámém terénu.
SCh: kdykoliv dokáže určit místo, kde se nachází správný směr a vzdálenost od posledního známého bodu – (riskuje tím ale chvilkovou neschopnost koordinovat své pohyby, takže jeho lukostřelecký um vyjde vniveč..)

Finias (Fífa) – kapitán lodi – Během svého dlouholetého pobytu na moři se naučil mistrně bránit téměř jakémukoliv útoku, je taky dost silný a jen těžko ho něco vyvede z míry, bohužel z magie toho moc nepochytil.
Sch: nezranitelnost – (jenže nikdy si nemůže být jist, že zafunguje ve chvíli, kdy ji bude potřebovat nejvíc)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ok.. taky souhlas

(lucy, 16. 8. 2008 19:09)

bobe víkend se píše s měkym i.. hobie.. s "lijánou" souhlasim.. samozřejmě:D

souhlas

(bobr, 6. 8. 2008 18:04)

Zdaar s postavou souhlasim ted už jenom vychytat nějakej ten volnej výkend.